У Повітряних силах прокоментували попередження про військову активність у Польщі

Головна Сторінка » У Повітряних силах прокоментували попередження про військову активність у Польщі

У Польщі нещодавно попередили про незаплановану військову діяльність біля кордону з РФ і Білоруссю.

Не виключено, що до такого кроку вдалися через загрозу з боку РФ. Про це в ефірі національного телемарафону сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, передає Gazeta.ua.

“Коли чуємо про кордон з Росією, починаємо дивитися на схід, але ж згадуємо, що є і Калінінградська область, де є теж російська авіація. Це не є щось нове. Наразі я не маю таких даних про те, що є велика активність”, – сказав Ігнат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігнат про знищення російського А-50: “Ви не уявляєте, яка радість була”

Поки що, за його словами, повітряних цілей майже немає по всій території країни.

“Можливо, це зараз пов’язано більше погодними умовами. Але російська авіація може бути будь-де. Нічого дивного в цьому немає. Коли є якась активність по той бік кордону, відповідно має бути протидія”, – зазначив Ігнат.

Він також наголосив, що навіть під час повітряних тривог та ракетних атак по Україні Польща підіймає в небо винищувачі, щоб захистити свої кордони.

“Ну і якщо є якась активність, треба відповідати ворогу, реагувати якимось чином. А для поляків безумовно Росія є таким самим ворогом яким є для нас”, – додав Ігнат.

У Польщі не виключають, що Росія у разі поразки України може напасти на країни НАТО.

Ситуація у світі нині напружена через війну в Україні і не тільки. Про це сказав міністр національної оборони Польщі Владислав Косиняк-Камиш. За його словами, Заходу не можна звикати до війни в Україні.