Аlyona Аlyona пояснила, чому одягла на нацвідбір образ total black, але її не зрозуміли

Головна Сторінка » Аlyona Аlyona пояснила, чому одягла на нацвідбір образ total black, але її не зрозуміли

Співачка Аlyona Аlyona, яка разом з Jerry Heil представить Україну на Євробаченні в Мальме, пояснила, чому вийшла на сцену в чорному.

У своєму Instagram артистка зазначила, що це частина її стилю. Тож змінювати образ total black – не планує.

“В моєму гардеробі дуже багато чорних речей. Я люблю чорні худі, курточки, а також чорне взуття. Це частина мого стилю. Для мене чорний колір – це також можливість виразити свої емоції та почуття. Він в цілому багато чого символізує і ці речі не обов’язково негативні”, – відповіла зірка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто переможе на Євробаченні – букмекери змінили прогноз

Однак прихильники не зрозуміли вибір співачки.

“Я люблю чорний і одяг мені подобається, але на тому фоні вас було просто не видно. Дві голови з мікрофонами”, “Як на мене, то справа не в кольорі. На вас тут трохи забагато всього. Під час вашого виступу, я думала, що ось зараз вона скине той плащ-палатку і буде вау ефект. А чорний… Колір як колір. Графічний, глибокий”, “Мені чорний колір це ок, але, мабуть, я б зняла плащ. Хай буде чорний, але трошки менше обʼєму”, – порадили підписники знаменитості.

У фінал нацвідбору вийшли 11 виконавців. Цьогоріч переможця визначали за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%). У застосунку “Дія” проголосувало 1 167 185 українців. За словами представника Мінцифри Мстислава Баніна, це на мільйон голосів більше ніж минулого року.