Американці перевірять використання Україною військової допомоги ‒ CNN

Головна Сторінка » Американці перевірять використання Україною військової допомоги ‒ CNN

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки відправляє до України своїх інспекторів.

Вони відстежуватимуть розподіл та застосування наданої США військової допомоги. Про це повідомляє CNN.

За словами генерального інспектора Пентагону, керівник нової команди прибув до Києва ще наприкінці серпня. Інші члени комісії приїдуть до кінця вересня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Зеленського пояснили, що сигналізує візит Блінкена в Україну

“Пентагон створює нову команду в Україні для моніторингу американської допомоги Києву в галузі безпеки, оскільки все більше законодавців-республіканців закликають до більшого контролю за тим, як використовуються гроші”, ‒ йдеться у повідомленні.

За словами прессекретаря офіса генерального інспектора Мег Рід, в офісі вперше з’являться постійні представники в Україні. Скільки їх буде, CNN не повідомляє.

“Персонал, що базується в посольстві США в Києві, буде стежити за американською допомогою, яка склала понад $43,7 млрд з початку роботи адміністрації Байдена”, ‒ йдеться у публікації.

Сполучені Штати Америки намагаються завадити Росії досягти стратегічного успіху в її агресивних діях в Україні. Американці також хочуть гарантувати економічний, військовий і демократичний розвиток України в майбутньому. Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.

Він зазначив, що головна мета полягає в тому, щоб Україна змогла встати на ноги і самостійно існувати в усіх аспектах, включаючи військовий, економічний і демократичний.