fbpx

Американський генерал розповів, яка територія має ключове значення для перемоги у війні

Головна Сторінка » Американський генерал розповів, яка територія має ключове значення для перемоги у війні

Окупований Росією у 2014 році український півострів Крим стане вирішальною територією для перемоги у війні та майбутнім великим полем битви.

Україна ніколи не буде в безпеці, не зможе відновитися, поки російські терористи контролюють Крим, тому вони повинні бути вибиті звідти, заявив колишній командувач армією Сполучених Штатів Америки в Європі, генерал-лейтенант у відставці Бен Годжес в інтерв’ю Insider.

“Вирішальною територією для цієї війни є Крим. Український уряд знає, що він не може погодитися з тим, щоб Росія зберегла контроль над Кримом” – зазначив генерал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У НАТО заявили про готовність до прямого військового зіткнення з Москвою

На його думку, в найближчі кілька місяців Україна створить умови для майбутнього звільнення Криму. Все, що потрібно від союзників – танки, високоточне далекобійне озброєння, яке дозволить вигнати росіян з Криму.

Півострів ізолювати легко – перерізати сухопутний перешийок і зруйнувати Керченський міст, зробивши його повністю непридатним для використання. Після цього Україна зможе використовувати “широкий спектр систем дальнього радіуса дії проти незахищених російських об’єктів і угруповань в Криму, що зробить їх неспроможними та змусить їх піти”, додав генерал.

Раніше Годжес висловлював думку, що анексований Росією Крим можна звільнити до кінця літа, якщо українська армія отримає від країн-партнерів необхідну зброю.

Також він говорив, що Крим можна звільнити від російських загарбників, якщо перерізати російську логістику. Це поставить окупантів у безвихідне становище.

Generated by Feedzy