Апеляцію на умовний термін за зґвалтування дівчини на Закарпатті вдруге перенесли

Головна Сторінка » Апеляцію на умовний термін за зґвалтування дівчини на Закарпатті вдруге перенесли

Суд вдруге відклав розгляд апеляції у справі про зґвалтування дівчини в Закарпатській області, за яке суд першої інстанції призначив винним умовний термін.

Розгляд скарг мав початися 2 серпня у Закарпатському апеляційному суді. Про це повідомила юридична компанія “Міллер”, адвокати якої представляють інтереси потерпілої.

6 червня, напередодні першого запланованого засідання, розгляд апеляційних скарг перенесли через нібито хворобу адвоката обвинувачених.

Наступне засідання мало відбутися через два місяці.

2 серпня обвинувачені залучили ще двох адвокатів, оскільки їм треба час, щоб ознайомитися з матеріалами кримінального провадження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддю Тандира, який насмерть збив нацгвардійця на блокпосту, залишили під вартою

“Обвинувачені залучили ще двох адвокатів, що, ймовірно, використали для затягування розгляду справи”, − сказали у “Міллер”.

Розглядати справу мають почати 3 серпня.

“Наше терпіння настільки безмежне, наскільки безмежне бажання отримати справедливе рішення в цій справі”, − завила адвокатка Роксолана Гера.

У вересні 2021 року поліція у Закарпатській області повідомила, що 14-річну дівчину зґвалтували троє односельців. Злочин стався у селі Верхні Ворота.

Згодом в обласній прокуратурі сказали, що трьох підлітків взяли під варту.

В березні цього року Воловецький районний суд засудив підлітків на умовний термін. Рішення оголосила суддя Оксана Софілканич. Після цього прокуратура подала апеляцію, а Вища рада правосуддя мала перевірити суддю, яка розглядала справу.