fbpx

Apple AirPods 3: те, що ви шукали

Головна Сторінка » Apple AirPods 3: те, що ви шукали

Навушники Apple це абсолютно новий рівень комфорту та якості звуку. Ідеальний аксесуар отримав додаткові вдосконалення, що дозволило досягти більш чистого звучання аудіо, комфорту керування та тривалого носіння. Детальніше у нашому огляді.

Новий дизайн та покращена ергономіка

У третій версії дизайн змінився, хоча загальні риси та лаконічний стиль мінімалізму збереглися. Корпус створений із спеціального інженерного полімеру, який за своєю легкістю забезпечує максимальний захист внутрішніх вузлів. Поверхня не вислизає з рук. Сама форма стала набагато ергономічнішою, плюс можна використовувати спеціальні силіконові накладки.

Чистий звук та просторове стерео

Бездротова гарнітура отримали покращені динаміки, які забезпечують ще більш чистий та якісний звук. Використовуються інноваційні технології, що дозволили виділити інтенсивність басів. Застосовується технологія просторового звучання така сама, як у сучасних кінотеатрах Dolby Vision.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пише пісні й законопроекти: як українці тестують чат-бот ChatGPT зі штучним інтелектом

Адаптивний еквалайзер дозволяє налаштувати параметри звуку під свої смаки, звички і стилістику треку, який ви слухаєте.

Інші переваги

У новому поколінні передбачено одразу два режими шумоподавлення повне або часткове. При повному придушенні зовнішні звуки повністю заглушуються, при частковому розсіюються і стають фоновими. Оновлені режими дозволяють чудово чути аудіодоріжку без підвищення гучності навіть у вагоні метро.

Apple AirPods 3 тепер без заряджання працюють ще довше. У звичайному режимі це 6 годин при включеному шумопоглинанні 5,5. Заряду акумулятора чохла, від якого заряджається гарнітура, вистачає на 30 годин.

Де придбати оригінальну бездротову гарнітуру

Замовити навушники на найвигідніших умовах пропонує фірмовий інтернет-магазин продукції Apple My Cloud Store. Тут ви знайдете найширший асортимент, демократичні ціни та лише оригінальну “яблучну” продукцію з офіційними гарантіями.

Якщо до навушників додається чохол для зберігання, варто використовути його, щоб максимально продовжити термін служби навушників. Чохол призначений для забезпечення їх безпеки і захисту під час транспортування.

Якщо користувач не збирається використовувати навушники якийсь час, то радять зберігати їх у чистому місці з низьким вмістом пилу, де вони не надто нагріватимуться або охолоджуватимуться.

Generated by Feedzy