fbpx

Буданов спрогнозував, що чекає на Україну після виходу на кордони 1991-го року

Головна Сторінка » Буданов спрогнозував, що чекає на Україну після виходу на кордони 1991-го року

Вихід України на кордони 1991-го року може не означати закінчення війни.

Після звільнення окупованих Росією територій, зокрема Криму і Донбасу, Україна повинна буде створити умови для зони безпеки вздовж кордонів. Про це заявив керівник Головного управління воєнної розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю Forbes.

“Як цього домогтися, є багато варіантів. Чи йти нам далі питання не до мене, а створити зону безпеки навколо кордону необхідність. Є багато варіантів, як досягти цієї мети”, заявив Буданов.

Керівник ГУР згоден з тим, що вихід на кордони 91-го року може не означати закінчення війни, і що Україні доведеться постійно оборонятися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Їх ніхто не навчав” Буданов сказав, скількох “мобіків” Росія кинула на фронт

“Можна перевести війну в зовсім інший формат, можна перейти до незмінної оборонної операції”, зазначив він.

У приклад Буданов навів Ізраїль.

“Він живе постійно у стані війни, проводить оборонну операцію по своїх кордонах. Найімовірніше, це приведе нас до вирішення внутрішніх проблем на раніше окупованих територіях, це величезний блок питань”, сказав керівник ГУР.

Вирішальні бої в Україні триватимуть із середини до кінця весни.

Саме тоді буде переломний момент війни, розповів в інтерв’ю Forbes керівник Головного управління розвідки міноборони України Кирило Буданов.

Він також провів футбольну аналогію, говорячи про терміни закінчення війни. За словами Буданова, зараз “рахунок 1:1, а хвилина матчу 70-а”.

Керівник ГУР наголосив, що це його суб’єктивне бачення, й назвав три причини, чому українці зуміли вистояти.

Generated by Feedzy