fbpx

Аптеки “Подорожник” разом з БФ “Добролайф” допомагають запоріжцям

Головна Сторінка » Аптеки “Подорожник” разом з БФ “Добролайф” допомагають запоріжцям

Протягом двох місяців мережа аптек “Подорожник” співпрацює з БФ “Добролайф” у Запоріжжі. Фармацевти мережі надають людям необхідні набори з продуктами та засобами гігієни.

“Люди вдячні нам, і ми бачимо це по їхніх очах, коли вони приходять і забирають необхідні для життя набори. Вони відчувають турботу, яка зараз так необхідна. Ми раді, що можемо допомогти у цей складний час. Нашу команду така співпраця надихає”, розповів регіональний директор мережі аптек “Подорожник” Дмитро Куйбіда.

БФ “Добролайф” відправляє необхідні набори в аптеки у місті. Підопічні фонду за адресою аптеки “Подорожник” можуть прийти і отримати їх, якщо потребують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соцвиплати: які продовжені автоматично, а в яких випадках треба звертатися

Цього місяця у аптеках планується роздати 121 набір продуктів і засобів гігієни. Запоріжжя постійно перебуває під ворожими атаками й у небезпеці. Зважаючи на нестабільну ситуацію в місті, мережа аптек “Подорожник” єднається з волонтерами, щоб зберегти здоров’я жителів. Адже де аптека там життя.

Варто зазначити, що мережа активно допомагає захисникам й буде це робити до перемоги. З початку повномасштабного вторгнення триває їхній проєкт “Ambulance для ЗСУ”. Завдяки цьому для порятунку життя та здоров’я захисників і цивільних передали ЗСУ 34 машини спецтранспорту.

Мережа аптек “Подорожник” працює і підтримує країну. Допомога людям є першочерговим завданням у роботі. Заради цього команда долає всі перешкоди і залишається стійкою до нових викликів.

З початком війни група компаній “Подорожник” ухвалила рішення допомагати українській армії, внутрішньо переміщеним особам і постраждалим унаслідок бойових дій. Вже 22 березня запустили проєкт “AMBULANCE для ЗСУ”, у межах якого закуповують карети швидкої допомоги для Медичних сил України. Про це розповів топменеджер ГК “Подорожник” Тарас Коляда.

Generated by Feedzy