fbpx

Окуповане селище під Сіверськодонецьком опинилося на межі катастрофи – ОВА

Головна Сторінка » Окуповане селище під Сіверськодонецьком опинилося на межі катастрофи – ОВА

У захопленому селищі Борівське Сєвєродонецького району Луганської області спостерігається надзвичайна ситуація природного характеру.

Населеному пункту загрожує екологічна катастрофа підтоплення ґрунтовими водами, повідомила обласна військова адміністрація в Telegram 27 лютого.

“Річ у тому, що екосистема навколо населеного пункту за рік війни значно змінилася, зокрема, знищені гектари лісів. Тому зробити якісь попередні висновки вкрай важко. А щось зробити фізично окупаційна “влада” Сіверськодонецька не в змозі”, йдеться в повідомленні.

Як зазначається, набрані для нібито запуску “Азоту” працівники, не отримали жодних виплат. Замість зарплати їм видають гуманітарну допомогу.

“За словами колаборантів, гроші на розвиток відсутні. “Годують сніданками”, що з березня можна буде укласти договори із центром зайнятості, після чого надійдуть кошти (на зарплати. Gazeta.ua) з бюджету”, додали в ОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жахи окупації: що відбувається у знищеному Росією Сіверськодонецьку

У Тошківці Гірської громади росіяни почали збирати відмови жителів від відбудови будинків. У цьому населеному пункті люди вже 10 місяців живуть без водо-, газо- та електропостачання у розбитих ворогом будинкам.

“Втім, просте відмовлення у відбудові не додасть голосів на “виборах”. Тому окупанти почали збирати думки місцевих, що саме їм необхідне найбільше. За підсумком, не вода і газ, а відновлення кілометрів постачальних мереж, яких коштує дуже дорого”, йдеться в повідомленні.

Замість відбудови населеного пункту також нібито просять про реставрацію одного із місцевих пам’ятників.

“Швидко, дешево, популярно. Звичайних благ цивілізованого світу можна ще почекати”, підсумували в ОВА.

Доповнюється…

Generated by Feedzy