fbpx

Археологи виявили містичне поховання давніх римлян

Головна Сторінка » Археологи виявили містичне поховання давніх римлян

Археологи знаходять свідчення містичних обрядів давніх римлян.

На південному заході Туреччини Знайшли спалений труп з цвяхами, передає IFLScience.

“Часом археологічні знахідки дозволяють зазирнути за межі звичайного матеріалу, але у саму свідомість та мислення древніх людей. Кремаційне поховання зі східного некрополя Сагалассос на південному заході Туреччини якраз і дозволяє це зробити. Адже там збережено поховальні ритуали, які явно відрізняються від інших сучасних поховань на цьому місці”, пишуть автори дослідження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Археологи знайшли святилище давніх римлян

Останки оточили навмисно зігнутими цвяхами і замурували в землі під шаром цегли й вапна. Люди могли думати, що цвяхи утворюють магічний бар’єр навколо поховального вогнища.

Це могло бути результатом полювання на вампірів. В уявленні людей цегла й цвяхи мали утримати мертвих у потойбічному світі.

У Швеції археологи знайшли два древні мечі вікінгів всередині кам’яної поховальної камери. Зброю ніхто не чіпав протягом 1200 років, тож знахідка може багато розповісти про життя людей, які жили тут у ті часи. Мечі виявили у провінції Вестманланд на великій похоронній ділянці, де розташовані понад 100 поховань. Останні датують періодом між 600 та 1 тис. роками нашої ери.

Generated by Feedzy