Армія Ізраїля розпочала військову операцію в головній лікарні Гази

Головна Сторінка » Армія Ізраїля розпочала військову операцію в головній лікарні Гази

Армія оборони Ізраїлю проводить точну та цілеспрямовану операцію проти терористів з ХАМАСу в лікарні Шифа.

Сили ЦАХАЛу включають медичні команди та людей, які розмовляють арабською мовою і які пройшли спеціальну підготовку, щоб не завдати шкоди цивільним особам, яких ХАМАС використовує як живий щит, повідомляє Армія оборони Ізраїлю у Telegram.

“ЦАХАЛ проводить наземну операцію в Газі, щоб перемогти ХАМАС і врятувати наших заручників. Ізраїль веде війну з ХАМАС, а не з цивільним населенням у Газі”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЦАХАЛ виганяє ХАМАС із Сектору Гази

Останніми тижнями ЦАХАЛ неодноразово публічно попереджав, що використання госпіталю Шифа у військових цілях ставить під загрозу його захищений статус згідно з міжнародним правом і надав достатньо часу, щоб припинити це незаконне зловживання лікарнею.

ЦАХАЛ сприяв широкомасштабній евакуації лікарні та підтримував регулярний діалог з керівництвом лікарні.

“Ми закликаємо всіх терористів ХАМАСу, які знаходяться в лікарні, здатися”, – йдеться в повідомленні ЦАХАЛ.

Ізраїльські військові стверджують, що ХАМАС використовував підвал дитячої лікарні в Газі для приховування зброї.

Ймовірно, там також тримали заручників, викрадених 7 жовтня. В одній з кімнат, схожій на вітальню, були віконні штори, що закривали кахельну стіну. Знайшли там і календар зміни варти, починаючи з 7 жовтня, дня, коли ХАМАС відправив тисячі терористів до Ізраїлю, де вони вбили близько 1200 людей і взяли в заручники ще близько 240 людей.