ATACAMS, снаряди та ППО: нардеп розповів, про що йтиметься на “Рамштайні”

Головна Сторінка » ATACAMS, снаряди та ППО: нардеп розповів, про що йтиметься на “Рамштайні”

Під час чергового засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”, що відбудеться сьогодні, 26 квітня, йтиметься про діяльність восьми коаліцій на підтримку України.

Вони були сформовані протягом останнього року. Про це в ефірі національного телемарафону розповів голова підкомітету з питань міжнародного військового співробітництва, інтеграції до НАТО та Європейського Союзу комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Найшвидше подолати складнощі й проблеми” – Зеленський сказав, чого чекає від нового “Рамштайну”

“Робота формату “Рамштайн” буде сфокусована на роботі коаліцій. Нагадаю, їх вісім – від бронетанкової до коаліції дронів. Зараз різні країни, які входять до формату “Рамштайн”, об’єднуються у тих коаліціях, в яких можуть бути найбільш спроможними і надати найбільшу допомогу”, – зазначив Чернєв.

Йтиметься також про допомогу Україні снарядами, системами ППО та ракетами до них, бронетехнікою та далекобійними ракетами.

“Ті самі 300-кілометрові ATACAMS, про які ми просили, гадаю, мають бути”, – додав Чернєв.

Чергова зустріч представників оборонних відомств Контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн” відбудеться у режимі відеоконференції.

В березні на базі Повітряних сил США “Рамштайн” у німецькому місті Рамштайн-Мізенбах відбулася 20-та зустріч Контактної групи з питань оборони України.