Атака РФ: Кличко сказав, чи придатна для життя обстріляна багатоповерхівка

Головна Сторінка » Атака РФ: Кличко сказав, чи придатна для життя обстріляна багатоповерхівка

У Києві частина багатоповерхового будинку у Голосіївському районі, що постраждав від масованої ракетної атаки росіян 7 лютого, придатна для житла.

Екстрені служби продовжують працювати в Голосіївському районі столиці, де внаслідок атаки пошкоджені кілька поверхів 18-поверхового житлового будинку, заявив у середу мер Києва Віталій Кличко, який прибув на місце влучання.

“Одна частина ушкодженої атакою РФ багатоповерхівки придатна до житла, стан іншої вивчатимуть фахівці. Зараз людей не пускають, щоб вивчити ситуацію із несучими конструкціям, щоб не було обрушення. Весь будинок без вікон, будемо максимально швидко робити все, щоб надати допомогу, бо на вулиці холодно”, – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни ракетним ударом вбили чотирьох людей у Києві – фото наслідків

У будинку також немає газу, тому небезпека витоку відсутня. Місто бере на себе всі витрати з резервного фонду, додав Кличко.

“Унаслідок чергової російської атаки на столицю уламками пошкоджено багатоквартирний житловий будинок у Голосіївському районі столиці. Також падіння уламків та пошкодження автомобілів зафіксовано у Деснянському та Дніпровському районах”, – сказано в повідомленні.

Кличко повідомив, що екстрені служби наразі працюють у Голосіївському районі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві повністю відновили електропостачання

За оновленими даними, станом на цю хвилину, внаслідок ракетного удару в столиці загинуло чотири людини. Ще 38 отримали поранення.
Дані оперативного зведення ще уточнюються.