374 дитини загинули внаслідок російської агресії проти України. Понад 723 отримали поранення.
Такі дані мають станом на ранок 24 серпня ювенальні прокурори. Їх озвучив Офіс генерального прокурора в Telegram.
Зазначили, що ці цифри не остаточні: триває робота з їхнього встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Луганщині окупанти готують до війни дітей Гайдай
Найбільше постраждало дітей у Донецькій області 388, Харківській 202, Київській 116, Чернігівській 68, Миколаївській 65, Луганській 61, Херсонській 55 та Запорізькій 41.
“Через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 2328 закладів освіти. З них 289 зруйновано повністю”, повідомили в пресслужбі.
На тимчасово окупованих українських територіях Росія викрадає дітей. Далі їх передають на усиновлення у російські сім’ї, у тому числі у віддалені регіони РФ, повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).
Так, у Краснодарському краї тамтешнє управління у справах сім’ї та дитинства повідомило про програму, за якою російська влада перевезла понад тисячу дітей із Маріуполя до Тюмені, Іркутська, Кемерова та Алтайського краю. Там їх усиновили російські родини.