fbpx

Атомний човен США міг зіткнутися з китайським підводним обʼєктом – ЗМІ

Головна Сторінка » Атомний човен США міг зіткнутися з китайським підводним обʼєктом – ЗМІ

Атомний підводний човен ВМС США USS Connecticut (SSN-22), який 2 жовтня отримав пошкодження у Південно-Китайському морі, міг зіткнутися у міжнародних водах із невідомим китайським підводним обʼєктом, створеним для протидії силам противника.

Супутник 3 жовтня зафіксував USS Connecticut у надводному положенні приблизно за 77 км від острова Юнсін, пише гонконгський новинний сайт iNews. Із 1974 року його контролюють китайці, там розташовані військовий аеродром КНР і база для підводних човнів.

“SSN-22, імовірно, наблизився до острова для розвідки і зіткнувся з китайським підводним штучним обʼєктом”, – ідеться у повідомленні.

Глибина в районі острова близько 300 м, а морські сили США добре вивчили море, що робить зіткнення із підводним рельєфом малоймовірним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Китай погрожує почати нову війну

8 жовтня стало відомо, що американський атомний підводний човен зіткнувся з невідомим обʼєктом, через що 11 моряків отримали поранення середньої та легкої тяжкості. Човну довелося повертатися на острів Гуам для ремонту. Ядерна рухова установка USS Connecticut не постраждала.