Автомобілі Tesla заборонили перепродавати

Головна Сторінка » Автомобілі Tesla заборонили перепродавати

Tesla заборонила протягом першого року після доставки перепродавати свій електричний пікап Cybertruck.

Інакше на покупця подадуть до суду й будуть вимагати $50 тис. компенсації, пише Business Insider.

“Ви погоджуєтесь, що не будете продавати або намагатися продати транспортний засіб протягом першого року після дати його доставки. Tesla може вимагати винесення судової заборони, щоб запобігти передачі права власності на транспортний засіб, або вимагати від вас відшкодування в розмірі 50 тисяч доларів або вартості, отриманої як винагороди за продаж або передачу, залежно від того, що більше. Tesla також може відмовити вам у продажі будь-яких автомобілів, що компанія випустить у майбутньому”, – вказано в умовах продажу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скоро вийде Tesla Cybertruck: опублікували його характеристики

Якщо покупець має вагому причину продати Cybertruck, компанія Tesla може погодитися викупити його за початковою ціною мінус “0,25 долара за милю пробігу, розумний знос і витрати на ремонт автомобіля відповідно до косметичних і механічних стандартів Tesla для вживаних автомобілів”. Tesla може погодитися, щоб авто продали комусь іншому.

“З огляду на те, що більшість програмного забезпечення, яке використовується на електромобілях Tesla, працює за підпискою, перепродаж може бути складним. Функція повного автономного водіння, яка коштує до 199 доларів на місяць, не може бути передана новому власнику”, – пише Fast Company.

У липні Tesla нарешті виробила перший Cybertruck на заводі в Техасі. Поставки кіберавтівки мали стартувати ще у 2021 році, однак дату кілька разів переносили. На кіберпікап оформлено понад 1,9 млн попередніх замовлень, хоча авто і надходить із затримкою у два роки.