Принципове завдання і доповідь Буданова: Зеленський звернувся до українців

Головна Сторінка » Принципове завдання і доповідь Буданова: Зеленський звернувся до українців

Триває робота, щоб отримати безумовне рішення про початок переговорів щодо вступу України до Європейського Союзу.

Для України принципово реалізувати всі рекомендації Європейської комісії. Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні, повідомляє Gazeta.ua.

“Провів сьогодні тривалу нараду з дипломатами, урядовцями, представниками Верховної Ради щодо підготовки нашої держави до політичного рішення Європейської ради про початок переговорів про членство України у Євросоюзі”, – повідомив Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рекрутинг у ЗСУ: Міноборони зробило перший крок

Також президент повідомив про доповіді начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова і керівника Служби зовнішньої розвідки Олександра Литвиненка.

“Дякую обом цим нашим структурам. Кожному й кожній, хто в них служить, і передусім за те, що Україна знає й знатиме, що готує ворог і як відповідати – правильно, потужно”, – сказав Зеленський.

Говорячи про фронт, президент сказав про Авдіївку, Мар’їнку, Бахмутський і Лиманський напрямок, Купʼянськ, Запоріжжя і Херсонщину.

“На кожному з цих напрямків складно. Але я дякую всім, хто стійкий. Дякую всім, хто не втрачає сили й позицій. Я дякую всім командирам, які дбають про солдатів. Усім бойовим медикам, які рятують життя. Всім нашим людям, які пам’ятають, що Україна живе завдяки тому, що є кому зупиняти ворога”, – звернувся глава держави.

Також Зеленський подякував президенту Румунії Клаусу Йоханнісу і премʼєр-міністру Нідерландів Марку Рютте.

“Є важлива новина з Румунії: почав роботу центр підготовки пілотів F-16, там навчатимуться наші хлопці. Я дякую президенту Румунії Йоханнісу та премʼєр-міністру Нідерландів Рютте за те, що всі наші домовленості виконуються”, – сказав Зеленський.

Минулого тижня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен повідомила про відправлення до Румунії винищувачів F-16 для підготовки українських льотчиків.