Авторитета Журавля залишили під вартою

Головна Сторінка » Авторитета Журавля залишили під вартою

Київський апеляційний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці без можливості внесення для кримінального авторитета Віктора Журавля.

Він плювався на поліцейських, кидався на них і погрожував зброєю. Про це повідомили у суді.

8 травня нетверезий Журавель влаштував дебош у закладі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це кримінальні розбірки” – показали обличчя затриманих під час стрілянини в Броварах

“Поліцейські прибули на виклик, однак правопорушник продовжив вчиняти хуліганські дії та став кидатись на правоохоронців та погрожував зброєю. Фігуранту оголошені підозри за хуліганство, погрози вбивством поліцейських та нанесення їм тілесних ушкоджень”, – сказано у повідомленні.

У Броварському міськрайонному суді йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці з можливістю внесення застави на суму 242 тис. грн. На це рішення органи прокуратури та слідства подали заперечення до апеляційного суду. 14 травня апеляційний суд Києва переглянув запобіжний захід підозрюваному та ухвалив рішення про тримання під вартою без можливості внесення застави.

Відомо, що суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Олександр Скрипка після шести годин засідання призначив йому два місяці під вартою – до 8 липня. Розмір застави склав 242 тис. грн.