Бадьорять і втамовують голод: ці 10 продуктів можуть замінити каву вранці

Головна Сторінка » Бадьорять і втамовують голод: ці 10 продуктів можуть замінити каву вранці

Щоб бути бадьорим вранці, не обов’язково пити каву.

Є інші продукти, з яких можна почерпнути енергію і в першу чергу допоможуть прокинутись.

Також саме ці 10 продуктів сприятимуть зменшенню вживання кофеїну, пише useti.

Кіноа

Ця крупа по праву заслужила звання суперпродукту. Кіноа джерело корисних харчових волокон, рослинного білка, фолатів, заліза, кальцію, магнію і складних вуглеводів, які заряджають організм енергією, але при цьому не викликають різких стрибків цукру в крові.

Мед

Не намагайтеся прокинутися з ранку за допомогою дуже солодких продуктів. Бадьорість, яку вони дають, має короткочасний ефект. Краще зверніть увагу на натуральний мед. Цей продукт з низьким глікемічним індексом допоможе задовольнити вашу тягу до солодкого, ніяк не впливаючи на рівень глюкози в крові.

Шпинат

Листові овочі, зокрема, шпинат багаті залізом, від якого залежать процеси доставки кисню до органів і тканин організму. Крім того, до складу цього продукту входять і інші “стимулятори” енергії клітковина, магній і фолієва кислота.

Мигдаль

Якщо вам складно боротися з полуденною сонливістю, вам просто показаний мигдаль на сніданок. Це джерело корисних мононенасичених жирів і вітамінів групи В допоможе швидко відновитися після безсонної ночі. А якщо взяти з собою трохи горіхів на перекус, можна зберегти енергію до самого вечора і без усякого кави.

Лосось

В червоній рибі міститься цілий ряд речовин, які в процесі травлення стимулюють вироблення енергії. Це протеїн, рибофлавін, ніацин, піридоксин і, звичайно ж, жирні кислоти Омега-3.

Буряк

Разом зі шпинатом і іншим листовими зеленими овочами, буряк важливе джерело заліза. Регулярне споживання овоча допомагає підвищити гемоглобін і поліпшити харчування клітин киснем. А вітамін С, що входить до його складу, захистить організм від вірусів в холодну пору року.

Апельсин

Цей цитрус чемпіон за змістом рибофлавіну, що грає важливу роль в процесі вироблення енергії в організмі. Крім того, апельсини буквально напхані вітаміном с, солями фолієвої кислоти і калієм. Вагомий аргумент почати день зі склянки апельсинового фрешу, чи не так?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Омлет без яєць: як за хвилини приготувати ситний сніданок

Банан

Складні вуглеводи, клітковина, калій, вітамін В6 в бананах є все необхідне, щоб зарядити вас енергією відразу після пробудження. Зробіть собі на сніданок банановий коктейль або прихопіть фрукт на перекус з собою.

Цільне зерно

Цільні зерна (у вигляді каші або шматочки цільнозернового хліба) забезпечать вам тривале і стабільне вироблення енергії завдяки високому вмісту клітковини і складних вуглеводів, на розщеплення яких підуть години. Яку крупу вибрати, вирішувати вам. Це може бути вівсянка, коричневий рис або булгур, головне, щоб зерно не проходило попередню обробку парову або хімічну.

Яйця

До складу яєць входять всі дев’ять основних амінокислот що означає стабільне і тривале надходження енергії в організм. Крім того, яйця у великій кількості містять протеїни і вітаміни групи В, а це важливо, якщо ви дотримуєтеся принципів здорового харчування.

Вчені роками вивчають суперечливе питання чи корисні яйця, які є чи не найголовнішим сніданком багатьох людей. Науковці провели нове дослідження, яке показало, які процеси відбуваються в організмі, якщо вдень їсти яйця.

Зразки крові показали значне збільшення холіну, важливої поживної речовини, що міститься в яєчних жовтках, коли учасники щодня їли цілі яйця. Це найкращий сценарій. Дослідники також не помітили жодних негативних змін у запаленні чи рівні холестерину в крові. Вони також виявили, що вживання цілих яєць має менший негативний вплив на маркери, пов’язані з ризиком діабету, ніж вживання яєчних білків.