fbpx

Батальйон “Дубай” – українських політиків застукали на відпочинку в ОАЕ

Головна Сторінка » Батальйон “Дубай” – українських політиків застукали на відпочинку в ОАЕ

Поки в Україні триває повномасштабна війни з Росією, чимало політиків гріються на пляжах в ОАЕ. Найбільше прихильників Дубаїв серед колишньої проросійської партії ОПЗЖ.

Перебралися і проживають там Наталія Королевська та її чоловік Юрій Солод, Вадим Столар, часом прилітає Суто Мамоян. Про цих та інших заможних українців, політиків і мільярдерів в ОАЕ розповідає в розслідуванні журналіст УП Михайло Ткач.

Оскільки в країнах Перської затоки рідко побачиш українські номерні знаки на авто, українських мільйонерів і мільярдерів довелося розшукувати в найдорожчих готелях, ресторанах і бутиках. Журналіст зазначає, що в цій країні українські політки почуваються захищеними, бо в ЄС діє фінансовий моніторинг, а під пальмами ОАЕ ніхто не питає, звідки гроші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Так, я в Азії” Тищенко прокоментував скандальне відрядження

“Тут любить відпочивати з родиною Юлія Тимошенко, постійно мешкає олігарх Валерій Хорошковський, а наближений до колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова бізнесмен Вілен Шатворян і навіть телеведучий Савік Шустер”, пише Ткач.

Зокрема лідерку Батьківщини та її чоловіка Олександра Тимошенка з онуками помітили на місцевому пляжі. Вона ровела початок нового року на віллі п’ятизіркового готелю Kempinski на насипному острові Палм-Джумейра.

Тимошенко вела обережний спосіб життя. Її, наприклад, майже не бачили на набережній, де вранці й увечері полюбляють гуляти відпочивальники. А залишаючи помешкання, лідерка “Батьківщини” з обережності сідала в авто не на вулиці, а у підземному паркінгу.

Generated by Feedzy