У Чаплиному на Дніпропетровщині під російський ракетний удар 24 серпня потрапила родина із міста Мирноград Донецької області.
Авто, в якому вони їхали, було знищене. Віра та Іван Пригонці загинули на місці. Їхня 17-річна донька Настя із важкими опіками нині в лікарні, повідомив у Telegram міський голова Мирнограда Олександр Брикалов.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наслідки страшного удару по селищу Чаплине показали на відео
За його словами, в дівчини залишилися брат та бабуся.
“У Насті важкі опіки, попередньо 30 процентів тіла. Вона перебуває у важкому стані. Бореться за своє життя. Поруч із нею брат Денис”, розповів Брикалов.
Російські окупанти увечері 24 серпня випустили ракети по залізничній станції Чаплине в Дніпропетровській області.
Внаслідок обстрілів житлового сектору та залізничної станції загинуло 25 людей. З них двоє діти.
Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен відреагував на російський обстріл залізничної станції в селищі Чаплине на Дніпропетровщині. Російські посадовці будуть нести відповідальність за цей воєнний злочин.