fbpx

“Бавовна” в Донецьку: Порошенко показав, як ЗСУ знищили ворожу техніку

Головна Сторінка » “Бавовна” в Донецьку: Порошенко показав, як ЗСУ знищили ворожу техніку

П’ятий президент Петро Порошенко поширив у соцмережах відео, як БПЛА Poseidon у тимчасово окупованому Донецьку виявив ПТРК та систему відеоспостереження. Техніка росіян була встановлена на даху так званих “веж-близнюків” в районі ДАПу.

Після передачі координат артилеристам по об’єкту влучно відпрацював Himars.

“Ось що буває, коли Poseidon в руках наших військових. Під час розвідувального польоту в районі Донецька екіпаж виявив на даху будинку розрахунок ПТРК та систему відеоспостереження ворога. Повз проїжджав Himars. Як ви думаєте, що з росіянами?” написав п’ятий президент.

Нещодавно Петро Порошенко передав бійцям одного з підрозділів ГУР комплекс БПЛА Poseidon. Половину коштів на цю техніку зібрала українська діаспора, другу половину сплатив Фонд Порошенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Перемога кується в тилу”: Порошенко привіз техніку десантникам, що готуються до наступу

Як повідомив п’ятий президент під час виставки озброєнь в Афінах, невдовзі у ЗСУ надійде нова модифікація БПЛА Poseidon 10.

“Він має вдвічі більший зум камери, має вдвічі більші характеристики “тепла”, має на 40 відсотків більшу потужність батареї. Має новий комплекс протидії російській системі радіоелектронної боротьби, нову систему комунікацій і визначень. Це наш новий спільний продукт, який розроблений фахівцями компанії на базі майже річного досвіду експлуатації Poseidon 10 на полі бою”, пояснив Петро Порошенко. “Сподіваюся, що до середини літа нові модифікації десятих “Посейдонів” надійдуть у війська. Це 100% те, чого чекають українські воїни, українські бригади, які оперують “Посейдонами”, наголосив Порошенко.

Як відомо, 16 серпня 2022 року Петро Порошенко повідомив про велику угоду з виробниками БПЛА Poseidon. Це комплекс рівня розвідувального батальйону, який працює на користь усіх бригад зони відповідальності, розвідку та наведення артилерії, коригування вогню великих калібрів.

“Ми викуповуємо всю партію цих безпілотників, які мають стати очима нашої артилерії, аби кожен удар по ворогу був максимально ефективним”, пояснив Петро Порошенко. Він також повідомив, що програма отримала назву “Очі Арти”.

Фонд Порошенка з волонтерами також виготовляють для аеророзвідників мобільні пункти управління на шасі британської вантажівки DAF. “Це інноваційна розробка, яку придумали технарі “Справи Громад”. Усередині машин є абсолютно все, щоб розгорнутися і нищити ворога. І це те, що було потрібно військовим для ефективної роботи щоб русня горіла в пеклі”, наголошує Порошенко. Наразі реалізує контракт на постачання понад 20 комплексів (65 “пташок”). Частина комплексів вже у військах.

Generated by Feedzy