fbpx

Беруть участь багато людей: уповноважена розповіла про депортацію українських дітей

Головна Сторінка » Беруть участь багато людей: уповноважена розповіла про депортацію українських дітей

Велика кількість людей бере учать у депортації українських дітей на територію Росії.

Серед них є місцева влада у різних регіонах Росії. Вони приймають таких дітей, повідомила DW уповноважена президента України з прав дитини Дар’я Герасимчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подоляк пояснив, що дає ордер для Путіна

“Всі відеодокази, які залишають представники державної влади РФ, документуються Офісом генпрокурора України і передаються слідчим МКС. Тому, я думаю, цей список буде розширюватися. Видача ордера на арешт Путіна і Бєлової історична подія і перший крок до визнання геноциду українського народу через викрадення дітей”, вказала вона.

Згідно з положеннями статті другої Конвенції про запобігання злочину геноциду 1948 року, статті шостої Римського статуту Міжнародного кримінального суду та статті 442 Кримінального кодексу України, насильницька передача дітей з однієї групи до іншої з метою знищення національної, етнічної чи расової групи є складовою злочину геноциду.

17 березня Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна і уповноваженої РФ з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Путіна і Львову-Бєлову підозрюють у скоєнні воєнного злочину незаконної депортації і переміщення дітей з окупованих районів України до РФ.

Відтепер Путін має офіційний статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину, заявив генеральний прокурор України Андрій Костін.

Торік Львова-Бєлова “всиновила” хлопчика, якого російські окупанти викрали з Маріуполя Донецької області.

Generated by Feedzy