Бій тривав півтори години: на Сумщину намагалась прорватись чергова російська ДРГ

Головна Сторінка » Бій тривав півтори години: на Сумщину намагалась прорватись чергова російська ДРГ

Чергова диверсійно-розвідувальна група РФ намагалась перетнути державний кордон України на Сумському напрямку.

Бійці Сил територіальної оборони, які боронять Північну операційну зону, відбили ворога. Про це повідомив командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв.

Увечері 3 лютого на підступах до Глухівської громади бійцями одного з опорних пунктів було помічено рух озброєної групи у складі десяти осіб. Українські бійці розпочали стрілецький бій та викликали протидиверсійні резерви зі складу свого батальйону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зрадник готував прорив російських ДРГ через кордон

“Уже за кілька хвилин до бою приєдналися мінометники, щільно накриваючи вогнем місце зосередження ворожих сил. Зазнавши втрат, ворог змінив тактику, розділившись на дві групи. Одна з яких під прикриттям своєї артилерії здійснювала евакуацію тіл вбитих та поранених. Друга група здійснила спробу обійти опорний пункт з бокового флангу. Але на цей час до місця бою прибула контрдиверсійна група”, – зазначив Наєв.

За його словами, бій тривав протягом півтори години.

“Завдяки вмілим діям оборонців Північного напрямку ворог був відкинутий далеко за межі українського кордону. Низький уклін кожному українському воїну, який стоїть на захисті нашої незалежності й робить все можливе для того, щоб наблизити нашу славетну Перемогу”, – наголосив генерал.

Російські загарбники активізували застосування диверсійно-розвідувальних груп на кордоні з Україною. Найактивніше ДРГ нині діють у Сумській області. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Також є активність ДРГ й на Харківщині. Менш активні ворожі групи за останній період фіксуються по Чернігівські області.