Українські полярники показали унікальне відео з пінгвітятами

Головна Сторінка » Українські полярники показали унікальне відео з пінгвітятами

Українські полярники уперше опублікували відео з антарктичними пінгвінами та їхніми малюками.

Шлюбний сезон у них починається у жовтні-листопаді. Зазвичай вони відкладають два яйця. Трохи більше, ніж за місяць, з них вилуплюються пінгвінята. Вони вкриті світло-сірим пухом, який з часом темніє на голові, крилах та спині, повідомляє Національний антарктичний науковий центр

Яйця висаджують обидва партнери по черзі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські полярники показали фото літа в Антарктиді

“Відео з пташенятами зробив біолог 28-ї УАЕ Вадим Ткаченко під час роботи на острові Бут, що розташований в районі “Вернадського”. Цього року там народилося вже 15 дитинчат. На нашому острові Галіндез антарктичні пінгвіни здебільшого гостюють, та й то – нечасто. А от на Буті, який на 20 км північніше, гніздує їхня невеличка колонія”, – йдеться у повідомленні.

Саме тут одночасно гніздують усі три види пінгвінів роду Pygoscelis, які зустрічаються у районі станції: субантарктичні, антарктичні та Аделі. Інколи українські біологи зустрічали таке сусідство трьох видів і на інших островах, але скоріше як виняток.

Українські полярники показали відео з пташенятами головного пернатого хижака Антарктики – південно полярного поморника (скуа).

Дорослі особини цього виду полюють на яйця малят пінгвінів та інших птахів, повідомила пресслужба Національного Антарктичного наукового центра в Facebook.

Також поморники відбирають їжу в синьооких бакланів та пінгвінів, коли ті повертаються до гнізд з повними волами харчів із океану.