“Мужні та сильні духом”: Зеленський відвідав маленьких пацієнтів Національного інституту раку

Головна Сторінка » “Мужні та сильні духом”: Зеленський відвідав маленьких пацієнтів Національного інституту раку

У Всесвітній день боротьби проти раку президент України Володимир Зеленський відвідав дитяче відділення Національного інституту раку у Києві.

У відділенні здійснюють високоспеціалізоване лікування онкологічних захворювань у дітей. Там надають допомогу пацієнтам з усіх регіонів України віком до 18 років майже з усіма видами злоякісних новоутворень. Про це повідомляє пресслужба президента.

За рік у відділенні допомагають близько 150 дітям. Президент поспілкувався з маленькими пацієнтами та їхніми батьками. Серед них, зокрема, є родини з прифронтових територій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У зірки популярних серіалів виявили останню стадію раку

Зеленський побажав дітям та їхнім родинам витримки, щоб перемогти хворобу, і якнайшвидшого одужання, вручив подарунки.

“Ви дуже мужні та сильні духом. Я вам бажаю цієї перемоги. Впевнений, що лікарі та ваші рідні вам у цьому допоможуть”, – сказав президент.

Він також подякував лікарям, які самовіддано допомагають пацієнтам долати недугу.

Зеленський також оглянув відділення променевої діагностики з рентгенівськими кабінетами, оснащене сучасним обладнанням, що дає змогу здійснювати комп’ютерну томографію, магнітно-резонансну томографію, ангіографію та інші види діагностики на високому рівні.

Із керівництвом та спеціалістами медичного закладу президент обговорив перспективи його розвитку та наявні проблемні питання.

До 2050 року кількість випадків раку у світі зросте на понад 75%. Такі останні дані відділу боротьби з онкологічними захворюваннями ВООЗ та Міжнародного агентства з дослідження раку.

До 2050 року буде понад 35 мільйонів нових випадків раку, що на 77% більше, ніж у 2022 році, а кількість смертей майже подвоїться з 2012 року до понад 18 мільйонів.