Біла сукня і синьо-жовта сумка з бісеру: українка показалась на “Міс світу” в патріотичному образі

Головна Сторінка » Біла сукня і синьо-жовта сумка з бісеру: українка показалась на “Міс світу” в патріотичному образі

“Міс Україна” 18-річна Софія Шамія напередодні фіналу конкурсу “Міс світу” показалась у елегантному образі.

У своєму Instagram дівчина опублікувала кадри, на яких постала в обтислій сукні білого кольору та туфлях у тон. Образ доповнила стриманою зачіскою і яскравим макіяжем з червоними губами.

Шамія зробила ставку на патріотичні аксесуари. Одягла брошку у вигляді колоска, а руках тримала синьо-жовту сумку з бісеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після цькування українки на “Міс Європа” росіянку не допустили до участі на “Міс світу”

Софія навчається на економічному факультеті Києво-Могилянської академії. Вільно володіє англійською мовою. Сім років займалася танцями. З дитинства обожнює малювати, створює картини в стилі поп-сюрреалізм і організувала благодійний аукціон своїх робіт, а всі виручені кошти передала на допомогу ЗСУ. Батько дівчини з початку повномасштабного російського вторгнення захищає Україну на фронті.

Раніше Шамія показала головну сукню для фіналу конкурсу “Міс світу”, який відбудеться в Індії 9 березня. Дівчина показалась у вбранні кольору металік. Образ доповнила масивними браслетами й сережками. Символічну сукню із назвою “Сталева леді” розробив український дизайнер Андрій Анікєєв. Він надихався монументом “Батьківщина-Мати” і прагнув передати незламний, як сталь, дух українців.