fbpx

Більшість росіян підтримують Путіна та війну в Україні – опитування

Головна Сторінка » Більшість росіян підтримують Путіна та війну в Україні – опитування

Більшість громадян Росії підтримують війну Росії проти України.

Їм сподобалася ідея воювати проти “всього НАТО” та “колективного Заходу”, яку озвучив президент РФ Володимир Путін у своєму виступі. Про це повідомляє Bloomberg.

Той факт, що США та їхні союзники насправді не воюють, не впливає на думку росіян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Провал бліцкригу ЗМІ дізналися, як Путін приймав рішення про вторгнення

Bloomberg посилається на дані опитувань, які називає незалежними. Лише близько п’ятої частини росіян хочуть якнайшвидше припинити війну, навіть якщо для цього доведеться визнати поразку.

Кремль витратив два десятиліття на створення “путінської більшості”. За цей період з’явилися десятків мільйонів росіян, які впевнені, що Путін усе знає краще за всіх, пише Bloomberg.

Освічений середній клас у найбільших містах Росії, що десятиліттями був менш вороже налаштований щодо Заходу, трансформувався чи викорінився.

Понад мільйон росіян покинули країну, рятуючись від мобілізації.

“Ті в еліті, які колись вважалися відносними “лібералами”, але залишилися, залякані страхом помсти чи підтримали антизахідну лінію Кремля”, йдеться у статті.

Для багатьох росіян стало неможливим зберігати нейтральну позицію вони відчувають тиск середовища та вибирають підтримку агресії.

22 лютого на мітингу у Москві російський диктатор Володимир Путін озвучив чергові імперські амбіції. Він заявив, що зараз “точиться битва за історичні рубежі Росії”.

Прилеглі до Росії території він назвав “російською історичною землею”, коли оголосив про повномасштабне вторгнення Росії до України у 2022 році.

Він вкотре звинуватив Захід у війні, яку Росія веде проти України, і пообіцяв продовжувати бойові дії.

Generated by Feedzy