Біля реконструйованого кесона в парку “Наталка” на Оболоні у Києві відкриють зону з вуличною їжею.
Презентацію нової громадської зони планують зробити наприкінці наступного робочого тижня, повідомляє проєкт “Кесон на Оболоні”.
“На теплий період року ми плануємо запустити на цій частині ділянки, яка перебуває у нас в оренді, зону стритфуду високого рівня. Вона є автономною від парку, але облаштована інвестором з урахуванням навколишнього ландшафту, щоб бути максимально органічною до звичної панорами”, – розповіли автори проєкту.
Оператором зони з їжею стане ресторанна група Table Talk. Вивіз сміття організують з допомогою електромобілів коштом оператора.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із 52-метрової бетонної труби можна зробити галерею
“Однак ми усвідомлюємо, що відвідувачі можуть брати страви та напої у форматі takeaway, і це може збільшити навантаження на інфраструктуру парку. Тож з адміністрацією буде укладений договір на компенсацію робіт із вивозу цих додаткових обсягів”, – додають організатори.
Кесон на Дніпрі почали будувати 1936 року. Він мав стати частиною підземного тунелю під Дніпром для перевезення боєприпасів. Але будівництво зупинили і кесон стояв занедбаний.
У мережі вперше виклали унікальні фотографії будівництва двох підземних тунелів через Дніпро в Києві.
Для киян ці недобудови більше відомі як “Сталінське метро”, пише блогер Reibert у себе в ЖЖ.
Залізничні тунелі почали будувати 1938 року. Будівництво мало назву №1 НКПС. Тунелі повинні були стати основою для комплексу підземних залізничних переходів під руслом Дніпра.