Bitcoin різко обвалився після історичного рекорду

Головна Сторінка » Bitcoin різко обвалився після історичного рекорду

Напередодні вартість криптовалюти Bitcoin досягла максимуму в $69 202, і перевищила рекорд листопада 2021 року в $68 999.

Але 6 березня криптовалюта вже обвалилася до $63 400. Як пише Reuters, курс біткойна досяг максимуму завдяки інвесторам, які влили гроші в американські спотові криптовалюти, що торгуються на біржі, а також перспективі зниження світових процентних ставок.

На думку деяких експертів, поточний рік для ринку може мати більше перспектив, ніж попередній. Зростання біткойна майже на 160% з жовтня, з яких 44% припало лише на лютий, різко контрастує з 2022 роком, коли ринок занурився у 18-місячну криптовалютну зиму, що супроводжувалася низкою корпоративних банкрутств і скандалів.

За даними LSEG, чисті потоки в 10 найбільших спотових біткоїн-фондів США досягли $2,2 млрд за тиждень, що завершився 1 березня, з яких понад $2 млрд надійшло в iShares Bitcoin Trust компанії BlackRock.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біткоїн подорожчав до рекордного рівня

Аналітики кажуть, що біткоїн також отримав вигоду напередодні так званого квітневого халвінгу – процесу, який відбувається кожні чотири роки, коли швидкість випуску токенів скорочується вдвічі, разом з винагородою, що надається майнерам. Пропозиція біткоїнів обмежена 21 млн, з яких 19 млн вже видобуто.

Ціна ефіру, другої за величиною криптовалюти у світі, востаннє торгувалася на рівні $3 486, що значно нижче її рекордного максимуму в $4 867 в листопаді 2021 року.

Місяць тому повідомлялось, що великі інвестори діють обережно, однак багато експертів вважають, що цього року флагману криптовалютного ринку Bitcoin (BTC) вдасться оновити історичний максимум.

Вартість біткоїна встановила новий історичний рекорд.

Криптовалюта 5 березня зросла на 2,5% до $69 191, після чого зростання знизилося, пише Bloomberg.

Зльоту основної криптовалюти сприяли вкладення грошей інвесторами в криптопродукти, що торгуються на спотовій біржі США. Підігріла інтерес до біткоїна також перспектива того, що глобальні відсоткові ставки можуть впасти.