Коли правильно приймати душ: вранці чи ввечері перед сном

Головна Сторінка » Коли правильно приймати душ: вранці чи ввечері перед сном

Здебільшого люди полюбляють приймати душ перед сном, ніж зранку.

Доктор Джейсон Сінгх пояснив на своїй сторінці у TikTok та висловив свою думку, коли це робити краще.

“Впродовж ночі тіло може накопичувати бактерії та грибки. Це відбувається через потовиділення та відшарування клітин шкіри. Побічний продукт їх створення має певний запах, тому ранковий душ очищає бактерії та шкірні виділення, які накопичилися. Тому, якщо ви приймаєте душ вранці, ви починаєте день з більш гігієнічної бази”, – пояснив лікар.

Чому потрібно приймати душ ввечері

Теплий душ викликає вивільнення мелатоніну. Це гормон, який викликає сон. А потім, коли ви обсохнете і охолонете, ваше тіло налаштовано на кращий сон.

Ще одна перевага полягає в тому, що вечірній душ змиває бруд за весь день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як навчитись правильно вмиватись, щоб не старіла шкіра

Лікар пояснив, що загалом нічний душ має більше переваг, але ранковий душ має одну суттєву перевагу – кращу гігієну. Однак, кожен вирішує, що для нього краще.

Кращим варіантом буде і ранковий, і вечірній душ. Однією із основних переваг вечірнього душу є те, що він очищає шкіру перед сном.

Існує ряд переваг і недоліків прийняття душу вранці та ввечері. Лікарі кажуть, для організму добре приймати обидва. Але вечірній душ – найкращий

Рекомендовано приймати душ не довше 10 хвилин, надаючи перевагу помірній температурі води, щоб уникнути подразнення.

Однак ранковий душ може допомогти відновити шкіру та стимулювати клітини крові. Вмивання вранці допомагає очистити шкіру від жиру, який накопичувався протягом ночі.