Біткоїн закріпився на новому психологічному рівні

Головна Сторінка » Біткоїн закріпився на новому психологічному рівні

Курс біткоїна закріпився на новому психологічному рівні у $37 тис. за монету.

Це могло бути спричинене просуванням у справі прийняття спотових криптовалютних фондів у США, передає CoinDesk.

У США можуть запустити криптовалютні біржові фонди. ЗМІ повідомляли про початок переговорів між Комісією з цінних паперів та бірж та фондом Grayscale, що подав заявку про перетворення її біржового фонду GBTC на біткоїн-ETF.

Аналітики Bloomberg Intelligence на 90% упевнені, що перший біткоїн-ETF схвалять до 10 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біткоїн вперше за півтора року піднявся до $35 тис.

“Якщо це станеться раніше, може утворитися вікно можливостей для хвилі схвалень інших таких заявок”, – вказав ETF-аналітик Джеймс Сейфард.

На розгляді SEC перебуває 12 заявок на схвалення біткоїн-ETF. У серпні 2023 року Grayscale виграла апеляцію проти SEC. Суд тоді дав комісії 240 днів на перегляд відмови на перетворення GBTC на біткоїн-ETF, після чого регулятор відстрочив винесення рішень по інших заявкам.

Криптовалютні ETF нададуть інституційним інвесторам швидкий доступ до криптовалюти. В аналітичній компанії Bernstein вважають, що це призведе до того, що в такі фонди буде переміщено близько 10% всіх біткоїнів, які знаходяться в обігу, що призведе до зростання вартості першої криптовалюти до $150 тисяч за 1 BTC.

У ніч проти 18 серпня основні криптовалюти одночасно обвалилися на 10% і більше. Зокрема раптово впали у ціні біткоїн (BTC), етереум (ETH), XRP та інші. Ціна біткоїна опускалася нижче $26 тис.

У червні вартість біткоїна уперше з березня впала нижче позначки у $25 тис.