fbpx

Благодійний вечір до Дня пам’яті жертв Голодомору у Львівській опері перенесли

Головна Сторінка » Благодійний вечір до Дня пам’яті жертв Голодомору у Львівській опері перенесли

Мистецький вечір “Що загинуло воскресне” для благодійників експозиції столичного Музею Голодомору у Львівській національній опері перенесли на 18 грудня.

Зареєструватися на подію можна за посиланням. Кожен внесок є визначальним, повідомляє пресслужба Музею Голодомору.

“Епідеміологічна ситуація у Львові вимагає рішення про перенесення благодійного вечора, який мав відбутися 20 листопада. Ми турбуємося про ваше здоров’я і робимо все необхідне, аби пошанувати кожного благодійника в найбезпечніший спосіб”, – йдеться у повідомленні.

27 листопада Україна та світ відзначатимуть День пам’яті жертв голодоморів. Прийти до меморіалів у своєму місті, запалити свічку у своєму вікні звична традиція вшанування пам’яті про людей, закатованих голодом.

“Закликаємо цьогоріч також вшанувати пам’ять жертв Голодомору в особливий спосіб доброчинністю, зробивши благодійний внесок на створення основної експозиції Музею Голодомору до Дня пам’яті 27 листопада”, – додають організатори заходу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На благодійному вечорі до Дня пам’яті жертв Голодомору у Львівській опері звучатиме симфонія Густава Малера

Національний музей Голодомору-геноциду – національний музей на Печерську у Києві. Присвячений злочину Голодомору-геноциду в Україні. Відкритий у серпні 2009 року.

Перша черга музею зведена у 2008-2010 роках. 2010-го будівництво тимчасово зупинили через політичну позицію тодішньої влади. Після Революції гідності відновили будівництво повноцінного сучасного музейного комплексу.

Експозицію можна буде побачити 2023 року. Її планують відкрити до 90-х роковин Голодомору.