Блакитна сукня і золоте янголя на руках. Українка зачарувала національним костюмом на “Міс Всесвіт”

Головна Сторінка » Блакитна сукня і золоте янголя на руках. Українка зачарувала національним костюмом на “Міс Всесвіт”

“Міс Україна Всесвіт 2023” Ангеліна Усанова показала національний костюм, який презентуватиме на конкурсі “Міс Всесвіт” у Сальвадорі, Центральна Америка.

Фото виклали на офіційних сторінках “Міс Всесвіт 2023” в Instagram.

Блакитна тканина костюма – символ мирного, тихого неба без ракет. Білий і молочний кольори – символи миру. Синій і жовтий – кольори прапора України. Золоті елементи на костюмі – це броня, що символізує силу кожної української матері, що захищає своїх дітей. Тіло маленького янголятка – символ безцінного життя кожної дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українка перемогла на конкурсі краси в США: фото

При виготовленні костюма було використано 30-35 м шифонових і органзових тканин. Поверх тканини надрукований принт у вигляді хмар і блакитного неба. Деякі елементи костюма розроблялися і публікувалися на 3D принтері. На оздоблення костюма пішло близько 45 тис каменів.

“Ми присвячуємо наш костюм всім матерям України, які оберігають своїх дітей, виховують їх без чоловіка, який в той час захищає країну, матерям, які втратили своїх дітей – дорослих або малюків, на війні”, – написали організатори конкурсу.

Ангеліну Усанову посадили за один стіл з росіянкою на вечірці, присвяченій конкурсу. Українка обурилась таким вчинком організаторів. Судячи з ролика, Усанова була без настрою, поки інші учасниці посміхалися і веселилися. Вона уникала повороту в бік росіянки, яка сиділа поруч.