Блінкен пообіцяв Україні дуже сильний пакет допомоги на саміті НАТО

Головна Сторінка » Блінкен пообіцяв Україні дуже сильний пакет допомоги на саміті НАТО

Саміт НАТО у Вашингтоні ще більше зміцнить зв’язки України з Альянсом і надасть сильний пакет допомоги для України.

Прихильність Сполучених Штатів і десятків країн світу допомозі Україні триває, заявив державний секретар США Ентоні Блінкен під час зустрічі з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою у Вашингтоні, пише Інтерфакс.

“У ширшому сенсі ми тісно співпрацювали, щоб, у міру просування справи, Україна мала, що їй потрібно, щоб сильніше встати на ноги, у військовому, економічному, демократичному плані, і ми перебуваємо на дуже хорошому шляху в цьому”, – заявив Блінкен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З чого розпочався важливий для України саміт НАТО

Він знову зазначив, що успіх України як сильної, незалежної країни є найкращою відповіддю агресії, яку продовжує чинити Володимир Путін і РФ проти України.

“Зокрема атака на найбільшу дитячу лікарню в Києві лише 24 години тому. Лікарню, де я був кілька років тому, відвідуючи дітей, і деякі з них були жертвами російської агресії… Особливо підло, що ми побачили атаку на цю лікарню. Але це лише підкреслює той факт, що агресія триває”, – сказав держсекретар.

9-11 липня у Вашингтоні відбудеться ювілейний саміт НАТО, присвячений його 75-річчю. Окрім 32 членів Альянсу, на заході будуть представники 35 країн-партнерів, серед яких і Україна.

Президент України Володимир Зеленський прибув до США для участі у саміті. Очікується, що на полях заходу Зеленський зустрінеться із президентом США Джозефом Байденом.

8 липня російські війська здійснили повітряну атаку різними видами ракет по Україні і столиці. Внаслідок ворожої атаки були руйнування і пошкодження цивільної інфраструктури у семи районах Києва. Загинули 33 людини.

У Шевченківському районі постраждала дитяча лікарня “Охматдит”.

Є велика ймовірність, що Росія цілеспрямовано атакувала дитячу лікарню “Охматдит”, заявила голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Даніель Белл.