Блінкен сказав, чого США хочуть досягти в Україні

Головна Сторінка » Блінкен сказав, чого США хочуть досягти в Україні

Сполучені Штати Америки намагаються завадити Росії досягти стратегічного успіху в її агресивних діях в Україні.

Американці також хочуть гарантувати економічний, військовий і демократичний розвиток України в майбутньому. Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен в інтерв’ю для Pod Save The World.

За його словами, кінцева мета США в Україні має дві головні складові.

“По-перше, безумовно, це завдання завадити Росії досягти стратегічного успіху в Україні, оскільки відсутність такого успіху від Росії є нашою головною метою, оскільки, як я вже зазначав, це може відкрити двері для агресорів з різних частин світу”, сказав Блінкен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чи близька Україна до отримання ATACMS” – стаття у Reuters

Він наголосив, що Росія вже стикнулася з невдачею у своїх спробах викреслити Україну з карти світу, знищити її ідентичність як незалежної країни і приєднати до РФ.

За словами Блінкена, те, де саме межі будуть проведені, в першу чергу залежить від самого українського народу, який продовжує свій контрнаступ.

“Ми прагнемо підтримувати українців для максимального збільшення їхньої здатності повернути інші території, які захопила Росія”, сказав Блінкен.

Він нагадав, що РФ нині контролює лише 17% території України. За словами Блінкена, США прагнуть, щоб Україна не лише вижила, але й розвивалася. Тому продовжується економічна підтримка країни та підтримка демократії.

Держсекретар зазначив, що у цьому контексті головна мета полягає в тому, щоб Україна змогла встати на ноги і самостійно існувати в усіх аспектах, включаючи військовий, економічний і демократичний.

Початкові цілі президента Росії Володимир Путіна, яких він намагався досягти шляхом воєнного вторгнення в Україну, вже провалено. Тепер українці мають шанси на перемогу у війні, заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.

Ентоні Блінкен побував у Києві 6 вересня. Він заявив, що здійснив візит до України, аби засвідчити тривалу підтримку нашої держави і переконатися, що Київ має все необхідне у довготривалій перспективі.