“Блискавка” ожив у кіно: про журналіста Володимира Мукана зняли фільм – фото з прем’єри

Головна Сторінка » “Блискавка” ожив у кіно: про журналіста Володимира Мукана зняли фільм – фото з прем’єри

Сьогодні у Черкасах презентували документальний фільм “Журналіст у формі” про ексредактора Gazeta.ua та військового Володимира Мукана. Він загинув 29 квітня торік під Бахмутом.

У стрічці розповідали про шлях, який пройшов Володимир від Революції гідності до служби у ЗСУ. Цей фільм одна зі сторінок історії, яку мають знати наші наступні покоління, наголосив керівник документального проєкту Олексій Дмитрашківський.

“Такі стрічки, як про Володимира це данина усім нашим хлопцям, всім нашим героям, які стоять на сторожі нашого миру. Дякую усім, хто прийшов. Хочу аби ви насолодилися фільмом”, – наголосив Дмитрашківський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни вбили ще одного українського журналіста

Окрім перегляду стрічки, присутнім показали автомобіль, яким їздив лейтенант Мукан на фронті та спорядження у якому він поліг. Також була організована фотовиставка із зображенням українських захисників та їхнього побуту на фронті.

Репортаж про Володимира Мукана 16 червня читайте на Gazeta.ua

Володимир Мукан народився 11 червня 1987-го у Черкасах. Закінчив інститут філології Київського університету імені Тараса Шевченка. Кандидат філологічних наук.

Працював журналістом і редакторм у “Газеті по-українськи”, журналі “Країна”, на сайті Gazeta.ua. Був парником у компаніях Eco Cars, Electrocars, “ПЗУ Україна”. Співорганізатор фестивалю Old Car Land.

З початком повномасштабної війни став до лав 156-го окремого батальйону 118-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Мав позивний “Блискавка”. Брав участь у боях в Попасній, Лисичанську, Часовому Яру, на Харківщині. Наприкінці березня 2023-го отримав звання “молодший лейтенант”. Загинув 29 квітня того ж року.

У Володимира залишилася дружина Анна, двоє синів, батьки та сестра Наталія.