Бойовий шлях від ДАПу до Бахмута: Порошенко привіз десантникам комплект техніки

Головна Сторінка » Бойовий шлях від ДАПу до Бахмута: Порошенко привіз десантникам комплект техніки

Бригадний комплект техніки 3 пересувні авторемонтні майстерні, 5 лазне-пральних комплексів та 2 тентовані вантажівки DAF привіз п’ятий президент Петро Порошенко десантникам славетної 81-ї ОАеМБр, яка тримає фронт на Донеччині.

“Ми сьогодні на Сході, щоб встигнути посилити захисників до початку нашого наступу”, зазначає п’ятий президент. Про це повідомив сайт “Європейської солідарності”.

Перше, що по-хазяйськи оглядають військові це майстерні з новеньким інструментом і верстатами. Тепер можна буде швидко полагодити техніку просто на місці в польових умовах, кажуть бійці. “Техніка знаходиться на виконанні бойових завдань, і не завжди доречно її евакуювати. Вся техніка ремонтується від танчика до БМП. Кран-стріла це така універсальна машина, що може виїхати, і краном ми можемо замінити пошкоджений радіатор. І танк буде через годину-дві у бойовому стані”, пояснює десантник.

На лазне-пральні комплекси теж великий попит у військах, тим паче що попереду гаряче літо. Волонтери ГО “Справа Громад” з Фондом Порошенка поставили собі за мету до кінця року передати у війська 120 комплексів, а потреба вдесятеро більша. Утім, 81-а бригада сьогодні отримала повний комплект 5 побутових комплексів. “Це мобільні бані, які будуть служити хлопцям на передовій. Там тяжко знайти умови, щоб помитися і комфортно себе відчувати. Ми дуже вдячні за ці лазні, які дійсно принесуть користь на передовій”, говорить боєць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дотисли через три місяці боротьби: Порошенко про доплати військовим та збільшення відпусток

Як зазначає Порошенко, лазня на фронті це турбота не лише про комфорт і бойовий дух, а й про здоров’я бійців.

Петро Порошенко згадує: бригада була створена у жовтні 2014 року, а вже в листопаді вступила в бій на ділянці Донецького аеропорту. “Оборона Донецького аеропорту, Водяне, Опитне, промзона Авдіївки, Світлодарзька дуга і ось нині Бахмут та інші не менш важкі ділянки. Ці населені пункти дуже добре відомі нашим десантникам з 81 ДШВ. За них вони тримали оборону, і добре насипають ворогові і досі”, нагадав Порошенко.

“Подякував хлопцям за захист української землі. Настрій у них бойовий вистачить на кілька десантних бригад”, говорить Петро Порошенко.

Порошенко передав у бригади ДШВ чергову партію вантажівок DAF, а також мобільні лазне-пральні комплекси. Про це повідомив сайт “Європейської солідарності”.

5 вантажівок DAF із мобільними лазнями отримала 95-а бригада, а 25-й привезли ще одну лазню та великий автобус для перевезення особового складу з навчальних центрів.