Бойовики ХАМАСу гранатою розірвали ногу ізраїльскому футболісту

Головна Сторінка » Бойовики ХАМАСу гранатою розірвали ногу ізраїльскому футболісту

Ізраїльський футболіст Бен Біньямін втратив ногу під час атаки бойовиків ХАМАСу.

Гравець футбольного клубу “Кір’ят-Ям” разом зі своєю дівчиною був на фестивалі в кібуці Реїм біля міста Офакім, за 30 км від Сектору Гази, повідомляє Foxsport.

Коли нападники ХАМАС почали стріляти по учасниках фестивалю, футболіст спробував сховатися у сховищі. Терористи кинули туди гранату. Внаслідок чого Біньяміну розірвало ногу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бойовики ХАМАС вбили 260 людей на музичному фестивалі: тіла знайшли волонтери

Пізніше футболіста та його дівчину було евакуйовано до лікарні. Його прооперували, проте врятувати ногу не вдалося. Чоловіка чекає ще одна операція з видалення осколків.

“Йому відрізали ногу. Бойовики кинули в них кілька гранат, коли вони намагалися сховатися у сховищі. Вони не знають, як їх евакуювали. У якийсь момент нам вдалося з ними зв’язатися. Бен шокований ситуацією, але насправді найголовніше, що вони живі”, – розповів батько гравця.

Бен Біньямін за свою кар’єру встиг пограти за “Хапоель Акко”, “Хапоель Ноф Хагаліль” та “Кафр Касім”. Минулого сезону він грав за “Іроні Ашдод” (Південна ліга), а у травні цього року перейшов у “Кір’ят-Ям”.

7 жовтня палестинський рух ХАМАС напав на Ізраїль. Він оголосив про початок військової операції “Повінь Аль-Акса”.

Бойовики ХАМАС убили 260 людей на музичному фестивалі, який відбувався біля кордону із Сектором Гази. Тіла загиблих на території громади Реїм, яка розташована на півдні Ізраїлю, знайшли волонтери служби порятунку Zaka

Внаслідок атаки терористів було вбито відомого ізраїльського футболіста Ліора Асуліна. 43-річний ексфорвард разом із друзями відзначав свій день народження на музичному фестивалі у кібуці Реїм.