Борис Джонсон влаштувався телеведучим

Головна Сторінка » Борис Джонсон влаштувався телеведучим

Експрем’єр Великої Британії Борис Джонсон стане телеведучим передачі на британському каналі GB News.

Джонсон приєднується до команди GB News як ведучий, творець програм і коментатор, йдеться у заяві, розміщеній на сайті телеканалу. Він висвітлюватиме загальні вибори у Великій Британії, а також вибори в США наступного року.

“Також колишній прем’єр-міністр створить і представить новий серіал, що демонструє міць Великої Британії по всьому світу. Час від часу Джонсон вестиме спеціальні програми перед живою аудиторією по всій країні”, – сказано в повідомленні.

Експолітик особисто підтвердив на особистій сторінці у соцмережі Х інформацію про своє майбутнє працевлаштування у короткому відеозверненні.

“Я висловлюватиму на цьому чудовому новому новинному телеканалу свої неприкрашені погляди стосовно усього: від Росії, Китаю, війни в Україні й того, як нам відповісти на усі ці виклики, до величезних можливостей, що чекають на нас. GB News – повстанський канал з лояльною аудиторією. Я радий повідомити, що незабаром приєднаюся до нього. Поділюся своєю відвертою думкою про світові справи. Я говоритиму про величезні можливості для Британії, а також про виклики”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джонсон сказав, як ставиться до російської культури

Джонсон був найвпливовішим прем’єр-міністром останнього покоління.

“Його унікальне розуміння внутрішніх та світових справ стане справжнім хітом для наших глядачів. Окрім своїх політичних навичок, він неймовірно талановитий журналіст та автор, тому ми не можемо дочекатися початку роботи з ним над тим, що обов’язково треба подивитися на телебаченні”, – поділився враженнями редакційний директор Майкл Букер.

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон пішов з парламенту країни через скандал щодо вечірок на Даунінг-стріт у розпал пандемії коронавірусу.

Він ознайомився зі звітом Комітету громад з привілеїв, який розслідував, чи не ввів політик в оману парламент своїми відповідями про вечірки. Джонсон назвав комітет “кенгурячим судом, метою якого було визнати винним, незалежно від фактів”. Комітет же заявив, що “слідував процедурам і мандату”.