Центральний вокзал Нью-Йорка паралізували протестувальники

Головна Сторінка » Центральний вокзал Нью-Йорка паралізували протестувальники

У Сполучених Штатах Америки 27 жовтня на Центральному вокзалі Нью-Йорка відбулася масштабна акція протесту.

Один із найжвавіших транспортних хабів у США довелося закрити через протестувальників, пише NBC New York.

“Організація Jewish Voice for Peace (“Єврейський голос за мир” – Gazeta.ua) заявила, що проводить сидячий страйк і вимагає припинення вогню в Секторі Гази”, – сказано в повідомленні.

Транспортне управління Нью-Йорка заявило, що вокзал, через який щодня проходить близько 750 тис. осіб, закрито до подальшого повідомлення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ЄС зробили тривожну заяву щодо війни на Близькому Сході

На деяких ккадрах з місця подій із соцмереж видно, як поліцейські вдягають на людей кайданки та ведуть їх із головного вестибюлю.

Водночас поліцейське управління Нью-Йорка повідомило, що наразі не має інформації про кількість затриманих.

7 жовтня терористи ХАМАСу розпочали вторгнення до Ізраїлю. Вони викрадали та вбивали мирних жителів, а відео своїх звірств публікували у соцмережах.

У ніч проти 27 жовтня пролунав потужний вибух у розташованому на березі Червоного моря єгипетському місті Таба. На даний момент відомо про шістьох постраждалих. Курортне місто Таба розташоване поруч із кордоном, в безпосередній близькості від ізраїльського Ейлата. Відстань від Сектора Гази до Таби – близько 220 км.

Вибух стався поблизу медичного закладу. Постраждала також житлова будівля неподалік.

В Армії оборони Ізраїлю повідомили, що обізнані про “інцидент”.

Вибух був викликаний ракетою, що впала, і пов’язаний з війною між Ізраїлем і ХАМАС. Однак поки немає ясності, це був випадковий чи цілеспрямований удар.