fbpx

Боснія – Україна (Live)

Головна Сторінка » Боснія – Україна (Live)

Добрий вечір!

Сьогодні збірна України зіграє чи не найголовніший матч сезону в гостях проти збірної Боснії й Герцеговини.

Україну влаштовує лише перемога, щоби мати шанс поїхати на Мундіаль, але не все залежить від нас.

Є три варіанти:

1. Фінляндія перемагає Францію. У такому разі Україну ніщо не рятує, фіни посядуть друге місце та вийдуть у плейоф кваліфікації Кубка світу.

2. Фінляндія грає внічию з Францією. У такому разі у фінів буде 12 очок, тож за нашої перемоги все вирішуватиметься за додатковими показниками. Нагадаємо, що у кваліфікації Кубка світу при рівності очок перевага у турнірній таблиці визначається за такими критеріями: різниця м’ячів, забиті, особисті зустрічі (очки, різниця м’ячів, забиті), рейтинг фейр-плей, жереб.

У фінів буде +2 та певна кількість забитих, залежно від результату матчу з Францією. Україні достатньо мати найкращу різницю завдяки перемозі над Боснією в 2 м’ячі або більше, при перемозі в 1 м’яч потрібно мати не меншу кількість забитих, ніж Суомі, тоді ми обійдемо фінів за особистими зустрічами.

3. Найнадійніший варіант поразка Фінляндії та перемога України, тоді ми обійдемо Суомі за очками і не доведеться рахувати додаткові показники.

Словом, нас усіх чекає сьогодні пекельний вечір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна не змогла утримати перемогу над Боснією та Герцеговиною

Тренери оголосили стартові склади команд. Ми маємо одну несподіванку місце у воротах займе Георгій Бущан, хоча всі чекали Андрія П’ятова. У боснійців цілком експериментальний склад на чолі з екс-голкіпером “Зорі” Ніколою Василем.

Україна: Бущан, Соболь, Матвієнко, Забарний, Тимчик, Степаненко, Зінченко, Малиновський, Циганков, Яремчук, Ярмоленко.

Запасні: П’ятов, Різник, Сидорчук, Качараба, Кривцов, Шапаренко, Зубков, Буяльський, Довбик, Гармаш, Коваленко, Караваєв.

Боснія й Герцеговина: Василь, Хаджикадунич, Ахмедходжич, Ковачевич, Сушич, Прцич, Гояк, Хаджіахметович, Стеванович, Демирович, Менало.

Запасні: Шехич, Чивич, Пірич, Йовічич, Санічанин, Крунич, Превляк, Кодро, Цимирот, Зількич, Ципетич, Налич.