fbpx

Киву позбавили права на нагородну зброю

Киву позбавили права на нагородну зброю

Як повідомляє видання Час “Ч” Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський позбавив народного депутата від “Опозиційної платформи За життя” Іллю Киву права на нагородну зброю, яку йому видали у 2015 році.

Відповідний наказ Монастирський підписав сьогодні, 16 листопада, повідомив у Facebook.

Підстава “його негідна поведінка та дії, які дискредитують сам факт його нагородження від імені української держави”.

“Кожен має пам’ятати, що зброя – це відповідальність. А мати нагородну зброю – це велика честь і ніхто не має права цю честь плюндрувати негідною поведінкою” – сказав міністр.

Заявив, що позбавить права на нагородну зброю й інших людей, якщо вони будуть порушувати закон, використовувати зброю для провокацій чи розбурхувати у країні ненависть.

За словами міністра, до кінця року у країні запрацює реєстр зброї: процес оформлення мисливської та спортивної зброї спростять, а контроль за зберіганням та навчанням “суттєво посилять”.

Нагородив Киву пістолетом “Форт-17” калібру 9 мм 20 травня 2015 року тодішній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков – “за особливі заслуги в захисті конституційних прав і свобод людини і громадянина, зразкове виконання службового та громадянського обов’язку, виявлені при цьому честь і доблесть”.

У нього є ще друга нагородна зброю, яку Аваков видав йому 12 лютого 2016 року за такі ж заслуги пістолет АПС калібру 9 мм.

Джерело: Час “Ч” .