Пошкоджене житло і потрібна допомога? Є рішення!

Пошкоджене житло і потрібна допомога? Є рішення!

Поки в Україні йде війна, а держава і місцева влада не можуть в повній мірі компенсувати громадянам зруйновані будинки, українці все частіше вимушені самотужки відновлювати свої домівки.

Саме для допомоги цим людям команда волонтерів та IT-фахівців створила міжнародну платформу RENAISSANCE.UA.

Команда однодумців розробила унікальний проєкт, за допомогою якого з’являється можливість залучити закордонних донорів і відбудувати понад 50% пошкодженого житла. А найближчим часом на платформі з’явиться можливість отримати допомогу у позові до Європейського суду з прав людини, щоб постраждалі мали можливість отримати компенсацію за рахунок країни агресора.

“Коли ми тільки розпочинали створювати наш проєкт, то одразу зрозуміли, що левова частка допомоги від держави та волонтерів буде спрямована саме на ЗСУ, тому вирішили робити платформу з акцентом на закордонних донорів. Сьогодні ми знайшли спонсорів для міжнародного промо нашого стартапу і найближчими днями плануємо розпочати рекламну кампанію в таких країнах, як Польща, Велика Британія, Канада, США, Німеччина, Франція та Італія”, – розповідає фаундер стартапу Антон Заболотний. 

Головна особливість проєкту – залучити до процесу відновлення західних донорів, серед платоспроможної онлайн-аудиторії користувачів (акцент на співпраці з marketplace-майданчиками, інтернет-магазинами подорожей і т.п.).​

Кожен українець, чиє житло постраждало внаслідок російської агресії, вже сьогодні може зареєструватися на платформі RENAISSANCE.UA, а найближчим часом відкриється рахунок для збору коштів від закордонних донорів.

Реєструйтеся та поширюйте інформацію тим, хто потребую допомогу у відбудові житла.

Підтримати проєкт:
Банка MONOBANK – https://send.monobank.ua/jar/MiejocNh4
ПУМБ – 5355280013599400
ПриватБанк – 5168752007811204