fbpx

Ворог знищив житло і потрібна допомога? Є рішення!

Ворог знищив житло і потрібна допомога? Є рішення!

Поки в Україні йде війна, а держава і місцева влада не можуть в повній мірі компенсувати громадянам зруйновані будинки, українці все частіше вимушені самотужки відновлювати свої домівки.

Саме для допомоги цим людям команда волонтерів та IT-фахівців створила міжнародну платформу RENAISSANCE.UA.

Понад п’ять місяців команда розробляла унікальний проєкт, за допомогою якого з’являється можливість залучити закордонних донорів і швидко відбудувати понад 50% пошкодженого житла.

“Коли ми тільки розпочинали створювати наш проєкт, то одразу зрозуміли, що левова частка допомоги від держави та волонтерів буде спрямована саме на ЗСУ, тому вирішили робити платформу з акцентом на закордонних донорів. Сьогодні ми знайшли спонсорів для міжнародного промо нашого стартапу і найближчими днями плануємо розпочати рекламну кампанію в таких країнах, як Польща, Велика Британія, Канада, США, Німеччина, Франція та Італія”, – розповідає фаундер стартапу Антон Заболотний. 

Кожен українець, чиє житло постраждало внаслідок російської агресії, вже сьогодні може зареєструватися на платформі RENAISSANCE.UA, а з 9 січня 2023 року відкриється рахунок для збору коштів від закордонних донорів.

Реєструйтеся та поширюйте інформацію тим, хто потребую допомогу у відбудові житла.