fbpx

Бої точаться у чотирьох областях: свіжа карта війни в Україні

Головна Сторінка » Бої точаться у чотирьох областях: свіжа карта війни в Україні

Російські війська продовжують наступальні дії на сході України. Намагаються прорвати українську оборону на кількох напрямках.

Українські військові відбивають атаки противника та тримають оборону. Про це свідчить карта бойових дій на 22 лютого, яку оприлюднило міноборони Великої Британії у Twitter.

Судячи з карти розвідки країни, війська РФ продовжують штурмувати позиції Сил оборони на Лиманському, Бахмутському та Авдіївському напрямках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ пішли в контратаку біля Авдіївки та Кремінної: оновили карти боїв

На цих ділянках фронту точаться запеклі безперервні бої. Українські бійці, своєю чергою, успішно обороняються і не дають ворогові прорвати позицій.

Окрім Луганщини та Донеччини, бої точаться у Запорізькій та Харківській областях. Проте не такі інтенсивні, лінія фронту там стабільна.

На інших напрямках активних бойових дій не фіксують. Водночас противник продовжує завдавати ударів по мирних населених пунктах вздовж лінії фронту, зокрема на півдні та на сході.

10 лютого генсек НАТО Єнс Столтенберґ заявив, що повторний російський наступ в Україні вже почався. Президент Володимир Зеленський підтвердив, що новий наступ Росії вже розпочався.

Російська армія від оборони перейшла до атаки на всьому східному фронті. Окупанти атакують у районі Купʼянська на Харківщині й по всій лінії фронту в Луганській та Донецькій областях.

Це можна назвати тим масштабним наступом Росії, про який попереджали й в Україні, і на Заході. Але поки успіхів він не приніс. Окупанти просуваються майже на всіх напрямках, але дуже повільно і втрачають багато піхоти та бронетехніки.

Generated by Feedzy