Британська розвідка показала фото знищених підрозділів російської морської піхоти

Головна Сторінка » Британська розвідка показала фото знищених підрозділів російської морської піхоти

Британська розвідка опублікувала фото знищених біля Вугледара підрозділів 155-ї бригади російської морської піхоти.

Вона була на передовій останніх наступальних операцій на цьому напрямку, повідомляє у Twitter міноборони Великої Британії.

Там нагадують, що морська піхота вважається “елітним піхотним військом” російської армії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бої за Бахмут та біля Кремінної: показали свіжі карти війни

“На відміну від такої ж престижної десантної, морську піхоту не розгорнуто як єдине велике формування в Україні. Натомість окремі підрозділи були додані до груп військ, у яких домінують Сухопутні війська. Таким чином, цим підрозділам було доручено виконувати деякі з найскладніших тактичних місій у війні. Вони зазнали надзвичайно великих втрат”, ‒ йдеться у повідомленні.

У британській розвідці зазначають, що начебто розширені можливості бригад морської піхоти зараз значно погіршилися, тому що вони були заповнені недосвідченим мобілізованим персоналом.

“Цей брак досвіду напевно посилює схильність російських офіцерів до мікроуправління. Що, у свою чергу, знижує оперативну маневреність. Існує реалістична ймовірність того, що деградовані підрозділи морської піхоти знову будуть спрямовані на нові штурми поблизу Вугледара”, ‒ наголошують у британському міноборони.

На ранок 26 лютого окупанти зосереджують основні зусилля на веденні наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Шахтарському напрямках на сході.

Минулої доби, 25 лютого, українські захисники відбили 71 атаку противника на зазначених напрямках. Про це повідомив Генштаб Збройних сил України у ранковому зведенні.