fbpx

Британська розвідка проаналізувала ситуацію в Бєлгородській області

Головна Сторінка » Британська розвідка проаналізувала ситуацію в Бєлгородській області

Неподалік кордону з Україною російські сили безпеки з 19 по 22 травня зіткнулися з партизанами щонайменше у трьох місцях Бєлгородської області Російської Федерації.

Приналежність партизанів залишається непідтвердженою, але відповідальність узяли російські антиурядові угруповання, повідомило 23 травня міністерство оборони Великої Британії у Twitter.

“Росія стикається з дедалі серйознішою багатоплановою загрозою безпеки у своїх прикордонних районах: втрати бойових літаків, вибухи саморобних вибухових пристроїв на залізничних коліях, а тепер і прямі партизанські дії. РФ майже напевно використовує ці інциденти для підтримки офіційної версії про те, що вона є жертвою війни”, йдеться у свіжому зведенні відомства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Бєлгородській області РФ триває “зачистка”

За даними британської розвідки, найсерйозніший інцидент стався неподалік міста Грайворон. Окрім перестрілок зі стрілецької зброї, поряд із місцями інцидентів почастішали обстріли з безпілотників та вогонь із закритих позицій.

Росія евакуювала кілька сіл і направила до цього району силовиків.

22 травня у Бєлгородській області почалися військові дії, за які взяли відповідальність формування етнічних росіян РДК та легіон “Свобода Росії”. Обидва збройні формування воюють на боці України.

Головне управління воєнної розвідки події в області назвало операцією для створення “смуги безпеки”, яку проводять громадяни РФ з легіону “Свобода Росії” та “РДК”. В Офісі президента кажуть, що непричетні, але “спостерігають із цікавістю”. Російська місцева влада заявила про проникнення української ДРГ.

Пізніше у Бєлгородській області запровадили режим “контртерористичної операції”.

Generated by Feedzy