Британська розвідка розповіла, чим Путін кормить “гарматне м’ясо”

Головна Сторінка » Британська розвідка розповіла, чим Путін кормить “гарматне м’ясо”

Дані з відкритих джерел свідчать, що в цілому рівень забезпечення базового управління польовими операціями у російських окупаційних військах дуже низький.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

“Ймовірно, це частково спричинене дефіцитом мотивованих молодших командирів”, – коментує британська розвідка і пише про нестабільну логістику в армії ворога.

Британці розповіли про конференцію росіян під назвою “Огарковские чтения”.

Один із російських солдатів розповів, “що через ризик обстрілу з боку українських сил “не міг закип’ятити навіть кружку чаю”. Він сказав, що живе й харчується “одноманітною” їжею в багнюці, що проникає звідусіль”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський окупант після прильотів на голову і промови Путіна захотів у “дурку” – перехоплена розмова

“Дані з відкритих джерел свідчать про те, що російські війська, як правило, дуже погано виконують базові правила польового управління. Це, ймовірно, частково спричинено дефіцитом мотивованих молодших командирів, а також нестабільною логістикою”, – повідомила британська розвідка.

За 620 днів втрати російських окупаційних військ в Україні становили 305 090 осіб. Також Сили оборони України знищили 9953 броньованих машин росіян, 5284 танка, 322 літака, 324 гелікоптера, 20 кораблів і катерів, підводний човен.