“Підхід має бути трохи іншим”: командир штурмовиків висловився про мобілізацію в Україні

Головна Сторінка » “Підхід має бути трохи іншим”: командир штурмовиків висловився про мобілізацію в Україні

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки в Україні мають змінити підхід до мобілізації та оповіщення громадян.

Не варто примусово відправляти людей на війну. Про це в інтерв’ю ТСН.ua сказав командир штурмового взводу 3-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України з позивним “Малий”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україні потрібна потужна хвиля мобілізації – Дикий

“Я, звісно, розумію, що на війні всі засоби хороші. Але, як на мене, це перебір. Не можна примусово змусити людину йти на війну. Це неправильно. Вони мають його мотивувати, вмовити, а не заламати руки за спину, завантажити в якийсь автозак і повезти в ТЦК. Підхід до цього має бути трохи іншим”, – зазначив “Малий”.

Зокрема, за його словами, під час вручення повісток чоловікам нині не пояснюють, що це не означає, що вони точно потраплять на фронт.

“Це для того, щоб створити якісь резерви і розуміння, скільки в країні є чоловіків, які можуть взяти зброю до рук та піти тренуватися захищати. Це робиться в першу чергу для цього. А не для того, щоб завантажити його в машину і через три дні він у Бахмуті. Цю інформацію не доводять”, – додав військовий.

Ситуація на фронті нині складна, однак контрольована. Тому не треба “роздмухувати тему” мобілізації та її можливого посилення. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

За його словами, рішення щодо мобілізації розглядають на засіданнях Ставки верховного головнокомандувача. Він додав, що мобілізація в Україні триває щодня.