Буданов і Малюк говорили про вбивство розвідника Кірєєва: до чого домовились

Головна Сторінка » Буданов і Малюк говорили про вбивство розвідника Кірєєва: до чого домовились

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов обговорював із головою Служби безпеки України Василем Малюком вбивство агента розвідки Дениса Кірєєва.

Домовилися не конфліктувати. Про це Буданов розповів в інтерв’ю Українській правді.

За його словами, під час зустрічі з Малюком вони домовилися “не розпалювати ворожнечу серед наших організацій і служб”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На окупантів чекають сюрпризи: керівники ГУР та СБУ готують спецоперації

“Ми з паном Малюком говорили про те, що такого не може бути. Ми працюємо на єдину державу ‒ Україну. І в стані війни це взагалі нонсенс якийсь. Це нереально, так не може бути. Ми з керівником СБУ зробили всі висновки, публічно все сказали”, ‒ наголосив Буданов.

Нині справа про вбивство Кірєєва на стадії розслідування. За словами Буданова, “інформаційний сплеск”, який відбувся ‒ “гарантія, що воно колись закінчиться, бо поховати його неможливо”.

Вбивство одного із консультантів делегації України на переговорах з РФ Дениса Кірєєва, якого СБУ звинуватила нібито у держзраді, було пов’язане із поганою координацією українських спецслужб на початку війни. І це не пов’язано з роботою делегації і з переговорним процесом він не був агентом Росії. Про це заявив член переговорного процесу з Росією, радник голови Офіса президента Михайло Подоляк.

Денис Кірєєв загинув у березні під час затримання СБУ, але ГУР повідомило, що Кірєєв співпрацював із розвідкою та загинув під час виконання спеціального завдання.

Глава ГУР Кирило Буданов повідомив, що працювати на розвідку Кірєєв почав навесні 2021 року, коли почали з’являтися перші повідомлення у ЗМІ щодо того, що Росія готує повномасштабне вторгнення в Україну.